Angajam asistent manager, cu bune capacitati de comunicare si relationare, pentru noi, Cariera Feroviara. Locul de munca va fi la sediul nostru din Bucuresti.

Responsabilitati

  • Activităţi administrative: fax, email şi operare pe calculator
  • Preluarea apelurilor telefonice si consilierea telefonică a clienţilor
  • Construirea şi promovarea prin diferite canale de publicitate a ofertelor companiei
  • Prezentarea şi consilierea directă a clienţilor în legătură cu ofertele companiei
  • Activitati de secretariat (scrisori, adrese, intocmire de rapoarte solicitate de manager, comunicare parteneri)
  • Activitati de vanzari, marketing, prospectare de piata ca asistent al managerului general

Cerinte

  • Cunostinte avansate operare PC si MS Office
  • cunostinte avansate de lb. engleza, cunostinte de lb. germana consituie un avantaj
  • Experienta profesionala intr-o activitate similara poate constitui un avantaj
  • Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate
  • Capacitate de a lua decizii corecte si rapide
  • Atentie la detalii
  • Fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
  • Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor
  • Studii superioare

Cum e la noi:

  • un mediu de lucru placut
  • liber de sarbatorile legale

Oferta:

  • contract de muncă pe durată nedeterminată
  • catering la birou
  • bonusuri
  • posibilitati promovare

CARIERA FEROVIARA este o companie de consultanta si suport servicii conexe de pregatire si gestionare a resurselor din domeniul afacerilor si implementarii proiectelor feroviare.

Platforma de cursuri Cariera Feroviara a luat nastere din dorinta de a satisface o nevoie din ce in ce mai mare, specializarea si instruirea de personal competent.