Sofer categorie B

  • Full Time
  • Bucuresti

Website Club Feroviar

Angajam sofer categorie B pentru noi, Club Feroviar. Locul de munca va fi la sediul nostru din Bucuresti, iar programul de lucru este de luni pana vineri, cu sarbatorile legale libere.

Cerinte:

  • permis de conducere categoria B (minimum 2-5 ani, fara antecedente rutiere)
  • disponibilitate pentru delegatii
  • studii medii
  • atent la detalii, aptitudini de comunicare și capacitate de structurare a muncii
  • capacitate de organizare si planificare
  • responsabilitate

Responsabilitati:

  • activitati de transport persoane si marfuri
  • impreuna cu echipa vei participa la activitățile specifice din cadrul firmei, atunci cand nu vei fi pe traseu
  • evidente ale autoturismelor din parcul auto (foi parcurs, asigurari, intretinere, etc)
  • efectuarea diverselor comisioane atunci cand sunt cerute de catre managerul direct
  • responsabilitati administrative

Cum e la noi:

  • un mediu de lucru placut
  • liber de sarbatorile legale

Oferta:

  • contract de muncă pe durată nedeterminată
  • program de lucru luni-vineri
  • catering la birou
  • bonusuri
  • posibilitati promovare

Club Feroviar este o companie de consultanta în dezvoltarea afacerilor care activeaza ca o platforma de comunicare integrata adresata organizatiilor de transport feroviar, intermodal si public. Compania livreaza solutii multidisciplinare pentru companiile feroviare interesate sa creasca rapid pe pietele feroviare internationale. Mai mult decat atat, platforma se adreseaza tuturor organizatiilor dispuse sa se alature unui parteneriat pentru a construi un mediu de afaceri puternic, competitiv si durabil.