ASSISTANT MANAGER

  • Full Time
  • Bucuresti

Website Club Feroviar

Angajam assistant manager, cu bune capacitati de comunicare si relationare, pentru noi, Club Feroviar. Locul de munca va fi la sediul nostru din Bucuresti, iar programul de lucru este de luni pana vineri.

Responsabilitati

  • Activităţi administrative: fax, email şi operare pe calculator
  • Preluarea apelurilor telefonice
  • Consilierea telefonică a clienţilor
  • Activitati de secretariat (scrisori, adrese, intocmire de rapoarte solicitate de manager, comunicare parteneri)
  • traduceri de texte/articole Ro-En-Ro
  • Activitati de vanzari, marketing, prospectare de piata ca asistent al managerului general

Cerinte

  • Cunostinte avansate operare PC si MS Office
  • cunostinte avansate de lb. engleza, cunostinte de lb. germana consituie un avantaj
  • Experienta profesionala intr-o activitate similara poate constitui un avantaj
  • Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate
  • Capacitate de a lua decizii corecte si rapide
  • Atentie la detalii
  • Fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
  • Studii superioare

Cum e la noi:

  • un mediu de lucru placut

Oferta:

  • Contract de muncă pe durată nedeterminată
  • Pachet salarial atractiv
  • Oportunitati de dezvoltare in cariera

Club Feroviar este o companie de consultanta în dezvoltarea afacerilor care activeaza ca o platforma de comunicare integrata adresata organizatiilor de transport feroviar, intermodal si public. Compania livreaza solutii multidisciplinare pentru companiile feroviare interesate sa creasca rapid pe pietele feroviare internationale. Mai mult decat atat, platforma se adreseaza tuturor organizatiilor dispuse sa se alature unui parteneriat pentru a construi un mediu de afaceri puternic, competitiv si durabil.