Slide

PARTENERI:

Haide in echipa noastra!

Angajăm pentru localităţile: Aleşd, Arad, Timişoara

Responsabilităţile tale:

  • Asiguri condiţiile depline de siguranţa circulaţiei,, SSM-SU la siguranţa si manevra trenurilor
  • Întocmeşti documentele de predare-primire şi de circulaţie, inclusiv completarea scrisorilor de trăsură
  • Execuţi serviciu cu respectarea în totalitate a instrucţiilor feroviare ăn legătura cu circulaţia şi manevra trenurilor

Calificări

– Deţii toate documentele necesare (autorizaţii, certificate, avize)

– Cunoşti reglementările din domeniul feroviar

– Ai experienţă în domeniu

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ

În calitate de angajator de top în Europa, obiectivul nostru principal este să menținem acest titlu printr-un mediu de lucru ce respectă nevoile individuale și apreciază contribuția fiecarui angajat. În calitate de angajator incluziv, obiectivul nostru este de a menține o balanță echilibrată între angajații cu experiență și cei la început de drum, care pot beneficia de sfaturile experților noștri și se pot dezvolta și forma în cadrul companiei.

Suntem o echipa dinamică şi încurajăm toţi angajaţii să întrebe dacă nu ştiu, să folosească în fiecare zi valorile pe care le avem.

Noi acordam o prioritate inalta lucrului in echipa, intr-un spirit de cooperare, intr-o comunitate multiculturala si oferim oportunitati individuale angajatilor nostri pentru a-si dezvolta potenţialul.

Daca sunteti interesati in a deveni parte a companiei noastre internationale va asteptam la interviuri în cadrul Târgului de Carieră Feroviară în România.