TPF INGINERIE, membra a grupului TPF cu sediul la Bruxelles, ce activează în domeniul ingineriei în 58 de țări și pe 5 continente, angajeaza Diriginte de santier – Instalatii de electrificare si energoalimentare.

Cerinte:
  • Autorizatie Diriginte de santier domeniul: Instalatii Electrificare si energoalimentare
  • Alte certificari in domeniul constructiilor constituie un avantaj (RTE, Expert tehnic, Auditor energetic, Verificator de proiecte, Manager de proiect, etc.);
  • Studii superioare in domeniu.
  • Cunostinte utilizare calculator;
  • Cunostinte word, excel, email;
  • Permis de conducere
Responsabilitati:
  • Respectarea responsabilitatilor ce ii revin conform ordinului pentru aprobarea procedurii de autorizare a dirigintilor de santier.
  • Verificarea executiei lucrarilor in conformitate cu legislatia in vigoare, calitativ si cantitativ.
  • Verifica, efectueaza masuratori si avizeaza stadii de lucrari in cadrul proiectelor in care a fost nominalizat ca diriginte de santier
  • Pregateste rapoarte periodice cu privire la stadiul lucrarilor proiectelor in care fost nominalizat ca diriginte de santier.
  • Gestioneaza relatia cu tertii, in interesul companiei, in cadrul proiectelor in care fost nominalizat ca diriginte de santier.
Beneficii:
  • Salariu atractiv;
  • Laptop+Software dedicat;
  • Altele.
TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ

Avantajul puternic al companiei TPF INGINERIE este capacitatea de a construi echipe active pentru a planifica, gestiona și implementa proiecte integrate și stimulatoare de la începuturi până la finalizare.

Oferim o gamă largă de servicii precum studii, proiecte detaliate, specificații tehnice, documente de licitație, supravegherea construcțiilor, managementul proiectelor, asistență tehnică și diverse analize tehnice și economice pentru investiții și lucrări de construcții. Serviciile noastre corespund sectoarelor legate de mediu, porturi, imobiliare și transporturi, dar suntem deschiși la orice alte activități care necesită cunoștințe de inginerie.

Vezi intreaga oferta a lui TPF Inginerie de pe platforma CFiR.

VEZI ȘI: Pașii de urmat pentru a-ți crește șansele de a fi chemat la un interviu