Căutăm pentru sediul central din Bucuresti un Dispecer de personal cu  experiență într-un job similar sau în domeniul feroviar, cunostințe bune de geografie feroviară a României, capacitate bună de comunicare, organizare și planificare, atenție distributivă, atenție la detalii, orientare către rezolvarea problemelor, capacitate de lucru în condiții de stres si să lucrezi în ture.

 Te așteptăm în echipa noastră!

Descrierea jobului de Dispecer de Personal

  • Urmărirea şi verificarea desfăşurarii continua şi în bune condiţii a activităţii de exploatare, privind circulaţia, compunerea trenurilor si respectarea programului de circulatie
  • Organizarea programului de transport in vederea utilizarii optime a materialului rulant si a personalului de executie, cu respectarea reglementarilor in vigoare.

Ce oferim:

Pachet salarial atractiv, card pentru tichete de masa, servicii medicale, decontarea transportului si prime in functie de implicare si de gradul de indeplinire a sarcinilor de serviciu.

Ce trebuie să faci dacă îți dorești să faci parte din echipa Cargo Trans Vagon S.A.?
Dacă îți dorești să faci parte din echipa unei companii care pune accent pe experiență și calitate și dispune de un parc de material rulant modern cu care asigură o acoperire a întregii rețele feroviară națională tot ce trebuie să fac este să parcurgi pașii de mai jos:

  1. Să accesezi anunțul care te interesează din oferta Cargo Trans Vagon S.A.
  2. Să aplici la anunț printr-un click pe butonul ”Aplică Acum”
  3. Să trimiți, prin formularul de aplicare, un CV relevant din punct de vedere al postului la care aplici, eventual însoțit și de o scrisoare de intenție