Arcada Company, lider național în construcția de poduri, în special de cale ferată, angajează INGINER EXECUȚIE CFDP.

Postul presupune deplasări în diferite puncte de lucru din țară: cum ar fi Brașov, Sighișoara, Deva și necesită, de preferat, studii în domeniul căilor ferate, drumurilor și podurilor.

CERINȚE ȘI RESPONSABILITĂȚI
  • Analiză și bună înțelegere a planurilor de execuție din șantier;
  • Planificarea activității șantierului;
  • Coordonarea activităților de execuție din șantier;
  • Supravegherea și organizarea activității personalului din subordine;
  • Supravegherea și organizarea activității subcontractorilor;
  • Urmărirea din punct de vedere calitativ și cantitativ a lucrărilor executate;
  • Întocmirea de rapoarte de activitate;
  • Participarea la ședințele de lucru și a comisiilor de specialitate;
  • Urmărirea bunii funcționări a echipamentelor și uitalajelor din șantier.
BENEFICII
  • salariu atractiv;
  • bonuri de masă;
  • prime și sporuri de sărbători;
  • bonusuri în funcție de performanțe.
TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ

Societatea noastră dispune de un număr de aproximativ 600 angajați: ingineri constructori, tehnicieni și maiștri constructori, personal TESA, muncitori calificați și necalificați.

Detalii Job

Job Quick Search