Slide

PARTENERI:

S.C. CONSTANTIN GRUP S.R.L, operator de transport feroviar cu capital privat cu sediul în București, angajează Inginer Material Rulant.

Candidatul ideal:

  • Nivel studii: Studii superioare, Facultatea de Transporturi – specializare material rulant și alte specializări conexe.
  • Locație: București, sectorul 6, Str. Preciziei, nr. 24, full time office.
  • Tip job: Full time;
  • Calificare: Inginer Material Rulant
  • Nivel carieră: Stagiar, Entry-Level (<2 ani);
  • Cunoșțințe bune de Office (Word, Excel);
  • Seriozitate, spirit de echipa, atenție la detalii, implicare profesională;
  • Lucru în echipa, atenție la detalii

Descrierea jobului de Inginer Material Rulant:

  • Verificarea și actualizarea constantă a numărului de vagoane active/inactive;
  • Strângerea de informații privind starea vagoanelor și organizarea remedierii acestora;
  • Întocmirea de situații zilnice și lunare cu indicatori de activitate;
  • Verificarea și aprobarea de devize/facturi ce țin de contractele pe care le gestionează.

Oferta noastră:

  • Cerem și oferim seriozitate,
  • oferim pachet salarial atractiv, tichete de masă, prime, alte beneficii salariale,
  • Veți găsi în compania noastră condiții bune de lucru, un mediu de lucru stabil și apropiat de salariați.

Tagged as: ,