Slide

PARTENERI:

TPF INGINERIE, membră a grupului TPF cu sediul la Bruxelles, ce activează în domeniul ingineriei în 58 de țări și pe 5 continente, angajează Inginer proiectant tuneluri.

Nivel carieră:

  • Entry-Level (<2ani)

Tip job:

  • Full time/Part time

Locație:

  • București, Constanța, Iași, Cluj, Galați

Mod de lucru:

  • Hibrid (remote+office)

Ce oferim:

  • Mediu de lucru placut;
  • Training on-the-job;
  • Dezvoltarea carierei tinerilor ingineri, prin instruire şi formare profesională.

Cerințe:

  • Absolvent studii superioare de specialitate sau în curs de finalizare;
  • Cunoștinte pachet MS Office și programe de proiectare specifice (AutoCAD);
  • Abilități comunicare, abilități de lucru atât individual cât și în echipă;
  • Disponibilitate de a călători în interes de serviciu;
  • Cunoașterea limbii engleze minim – nivel intermediar;
  • Capacitate de coordonare cu colegii nostri din birourile internationale.

Descrierea jobului de Inginer proiectant tuneluri:

  • Participarea la elaborarea documentațiilor tehnice în diverse faze de proiectare SF; PTh; DDE;
  • Participarea la efectuarea calculelor de dimensionare, structuri din beton, metal și fundații speciale;
  • Întocmirea măsurătorilor şi a cantităţilor de lucrări;
  • Participarea la verificarea şi urmărirea execuţiei lucrărilor în şantier;
  • Colaborare cu proiectanții de specialitate;
  • Relaționarea cu autoritățile și cu clienții.

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ

Avantajul puternic al companiei TPF INGINERIE este capacitatea de a construi echipe active pentru a planifica, gestiona și implementa proiecte integrate și stimulatoare de la începuturi până la finalizare.

Oferim o gamă largă de servicii precum studii, proiecte detaliate, specificații tehnice, documente de licitație, supravegherea construcțiilor, managementul proiectelor, asistență tehnică și diverse analize tehnice și economice pentru investiții și lucrări de construcții. Serviciile noastre corespund sectoarelor legate de mediu, porturi, imobiliare și transporturi, dar suntem deschiși la orice alte activități care necesită cunoștințe de inginerie.

Ce trebuie să faci dacă îți dorești să faci parte din echipa TPF INGINERIE?
Dacă îți dorești să faci parte din echipa unei companii dinamice de consultanță și inginerie integrată tot ce trebuie să fac este să parcurgi pașii de mai jos:

  1. Să accesezi anunțul care te interesează din oferta TPF INGINERIE
  2. Să aplici la anunț printr-un click pe butonul ”Aplică Acum”
  3. Să trimiți, prin formularul de aplicare, un CV relevant din punct de vedere al postului la care aplici, eventual însoțit și de o scrisoare de intenție

Tagged as: , ,