TPF INGINERIE, membră a grupului TPF cu sediul la Bruxelles, ce activează în domeniul ingineriei în 58 de țări și pe 5 continente, angajeazăINGINER PROIECTARE DRUMURI, PODURI

Nivel carieră: Level > Peste 3 ani de experiență în Construcții / Instalații, Inginerie, Proiectare civilă / industrială

Candidatul Ideal:

  • Absolvent(a) Facultatea de Cai Ferate, Drumuri si Poduri
  • Experienta minim 3 ani in proiectare in constructii si urmarirea lucrarilor;
  • Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, Access);
  • Cunostinte solide de utilizare a softurilor specifice de proiectare (Civil3D, ARD, Midas, etc.)
  • Cunoasterea limbii engleze (scris, citit, vorbit).

Cerinte:

  • Capacitatea de a lucra pe proiecte cu respectarea termenelor limita impuse de acestea;
  • Capacitate de analiza si sinteza, bune abilitati de organizare, atentie la detalii;
  • Abilitati foarte bune de comunicare, abilitati de lucru atat individual cat si in echipa;
  • Permis de conducere categoria B, disponibilitatea de a calatori in interes de serviciu.

Descrierea jobului

  • Realizeaza documentatia proiectelor de infrastructura, drumuri si poduri, intocmirea planurilor tehnologice de executie, montaj si a graficelor de executie.
  • Intocmeste, verifica si urmareste derularea proiectelor
  • Elaboreaza solutii economice, tehnice si tehnologice pentru proiectele alocate, intocmeste caietele de sarcini;
  • Analizeaza caietele de sarcini functionale si cererile de prestatii primite de la clienti;
  • Intocmeste rapoarte de lucru si situatii de lucrari;
  • Intocmeste antemasuratori.

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ

Avantajul puternic al companiei TPF INGINERIE este capacitatea de a construi echipe active pentru a planifica, gestiona și implementa proiecte integrate și stimulatoare de la începuturi până la finalizare.

Oferim o gamă largă de servicii precum studii, proiecte detaliate, specificații tehnice, documente de licitație, supravegherea construcțiilor, managementul proiectelor, asistență tehnică și diverse analize tehnice și economice pentru investiții și lucrări de construcții. Serviciile noastre corespund sectoarelor legate de mediu, porturi, imobiliare și transporturi, dar suntem deschiși la orice alte activități care necesită cunoștințe de inginerie.

Tagged as: , ,