Slide

PARTENERI:

Total Business Land – TBL Grup, firmă de consultanţă de management şi servicii profesionale aflată în expansiune accelerată la nivel naţional, angajează Specialist Achiziții în București.

Îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă dinamică cu ambiţii foarte mari?

Atunci înseamnă că semănăm şi ne dorim să ne trimiţi CV-ul tău pentru a putea stabili o întâlnire.

Candidatul ideal:

– Studii superioare tehnice profil constructii civile/ instalatii/ similar;
– Experienta de minim 5 ani in achizitii in cadrul proiectelor mari ce vizeaza constructii civile, industriale si infrastructura ;
– Experienta in proiecte privind achizitii publice reprezinta un plus;
– Capacitate de analiza, evaluare si sinteza;
– Foarte bune cunostinte de utilizare a programelor Microsoft Office si AutoCad;
– Cunostinte tehnice in domeniul constructiilor civile, industriale si infrastructura;
– Mentalitate analitică ce poate lua decizii în condiții de stres constant;
– Să poată procesa cantități mari de informații și să mențină în mod competent documentația actuală ;
-Să aibă abilitățile de a conduce negocieri comerciale pentru a ajunge la rezultatul dorit pentru companie.

Descrierea jobului

Ce va presupune pozitia ta:

-Emite cereri de oferta catre furnizori/subantreprenori, compara ofertele de pret;
-Identificarea, evaluarea si selectarea potentialilor furnizori;
-Negocierea contractelor de furnizare/actelor aditionale cu furnizorii;
-Expedierea si urmarirea comenzilor de aprovizionare pana la receptia finala;
-Raspunde pentru calitatea si cantitatea produselor achizitionate;
-Gestionarea eficienta a stocurilor;
– Actualizare baza de date si corespondenta cu furnizorii / subantreprenorii.

Te așteptăm în echipa Total Business Land – TBL Grup!

Căutam specialişti calificaţi pentru a ne consolida echipă. Dacă eşti o persoană dinamică, responsabilă şi ambiţioasă, ne dorim să faci parte din echipa noastră. Vom face tot posibilul să vă oferim un mediu de lucru cât mai plăcut şi vom încerca să fim cât mai atenţi la nevoile voastre.

Scopul companiei Total Business Land este de a da dovadă de respect şi responsabilitate faţă de angajaţii săi, astfel încât să poată oferi clientului produse de o calitate excelentă cu timp de livrare imbatabil şi cu o calitate garantată.

Tagged as: , ,