Slide

Cerinte:

  • Studii necesare: calificare strungar / prelucrator prin aschiere(scoala profesionala sau absolvent liceu specializare mecanica sau termica);
  • Aptitudini si cunostinte: cunostinte generale de mecanica si lacatuserie
  • Seriozitate, atentie la detalii, perseverenta;
  • Capacitatea de a lucra in echipa si de a asimila rapid noi cunostinte.
  • Experiență pe un post.
  • Cunoștințe tehnice
  • Cunoasterea legislatiei în vigoare.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv.
  • Bonuri de masa.
  • Contract pe perioada nedeterminata.
  • Posibilitati de dezvoltare.

Locatia:

  • Orasul Fetesti – judetul Ialomita;

Responsabilitati:

  • Executa lucrarile respectand desenele de executie si prevederile din procedurile si instructiunile de lucru;
  • Foloseste masinile, utilajele, instalatiile, dispozitivele sculele incredintate spre exploatare al parametrii de functionare prevazuti in documentatiile tehnice ale acestora, sau a instructiunilor de folosire elaborate in acest sens;
  • Pastreaza in buna stare de functionare masinile, utilajele, instalatiile, sculele si dispozitivele incredintate spre exploatare.
  • Asigurarea fabricatiei la termen, in cantitatea planificata si conform calitatii prescrise;
  • Mentinerea spatiului de lucru curat si respectarea normelor si regulamentelor interne
  • Identificarea produselor necomforme.
  • Pune in functiune instalatiile conform documentatiilor;
  • Raspunde de existenta si disponibilitatea sculelor, utilajelor, aparatelor, dispozitivelor, uneltelor, pe care le are in primire pe inventor.
  • Respecta tehnologia de lucru specifica.

Nota: Se va solicita proba de lucru.

Vreți să vorbiți cu reprezentanții HR din cadrul companiei, la Târgul de Carieră Feroviară?