Slide

PARTENERI:

S.C. Cargo Trans Vagon S.A., operator de transport feroviar de marfă, angajează Dispecer Sinteză Circulație pentru București.

Cargo Trans Vagon desfășoară, din anul 2004, activități de ansamblu ale transportului feroviar de marfă, intern și internațional, în conformitate cu cerințele feroviare și tehnologiilor specifice de transport, în condiții de compatibilitate cu sistemul de transport feroviar european.

Cerințele postului:

  • experiență în funcția de Operator Circulație, Șef Tură RC sau RCR, Dispecer Circulație
  • bună cunoaștere a geografiei feroviare și a regulamentelor feroviare

Descrierea postului:

  • organizarea circulației trenurilor și alocare locomotive, cu utilizarea eficientă a acestora

Beneficii oferite de societatea Cargo Trans Vagon:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonuri de masă

Loc desfășurare activitate și program

  • București;
  • Contract full time, perioadă nedeterminată.

Mai multe detalii la numerele de telefon 0724 010 569 sau 0726 021 215.

Ce trebuie să faci dacă îți dorești să faci parte din echipa Cargo Trans Vagon S.A.?
Dacă îți dorești să faci parte din echipa unei companii care pune accent pe experiență și calitate și dispune de un parc de material rulant modern cu care asigură o acoperire a întregii rețele feroviară națională tot ce trebuie să fac este să parcurgi pașii de mai jos:

  1. Să accesezi anunțul care te interesează din oferta Cargo Trans Vagon S.A.
  2. Să aplici la anunț printr-un click pe butonul ”Aplică Acum”
  3. Să trimiți, prin formularul de aplicare, un CV relevant din punct de vedere al postului la care aplici, eventual însoțit și de o scrisoare de intenție