S.C. CONSTANTIN GRUP S.R.L, operator de transport feroviar cu capital privat cu sediul in Bucuresti, angajeaza personal autorizat in functia de Șef Tren, indiferent de zona de domiciliu.

Descrierea postului:

  • Organizarea si coordonarea activitatii de manevra si compunere a trenurilor in conditii de siguranta si eficienta economica maxima;
  • Primirea/predarea din punct de vedere comercial a trenurilor de la/la beneficiarii de transport;
  • Întocmirea documentelor de transport;
  • Asigurarea circulatiei trenurilor in conditii instructionale si de siguranta.

Cerintele postului:

  • Certificat de calificare profesionala si de competente generale – valabile;
  • Apt medical si psihologic pentru exercitarea functiei;
  • Autorizatii de exercitare a functiei valabile (conducere in  sistem simplificat si proba franei);
  • Activitate neintrerupta in exercitarea functiei sa nu depaseasca 12 luni.

Cerem si oferim seriozitate, oferim pachet salarial atractiv, tichete de masa, prime, alte beneficii salariale, conditii bune de lucru, un mediu de lucru stabil si apropiat de salariati.

Tagged as:

Cart

Coș