TPF INGINERIE, membră a grupului TPF cu sediul la Bruxelles, ce activează în domeniul ingineriei în 58 de țări și pe 5 continente, angajează Inginer proiectant semnalizare cai ferate

Nivel carieră: Mid-Level (3-5 Ani), Senior-Level (> 5 ani)

Tip job: Full time/Part time

Locație: București

Mod de lucru: Hibrid (remote+office)

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare de specialitate
  • Experiență profesională pe un post similar;
  • Cunoașterea legislației în domeniu, a standardelor și normativelor în vigoare;
  • Utilizare AUTOCAD la nivel avansat;
  • Utilizare MS Office la nivel avansat;
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu;
  • Spirit de echipa și o bună capacitate de comunicare.

Descrierea postului de Inginer proiectant semnalizare cai ferate:

  • proiectarea, implementarea și realizarea proiectelor feroviare;
  • execuție proiecte de semnalizare în diferitele lor etape (de la fezabilitate, schiță, proiectare detaliată, la suport de proiectare până la testarea finală și punerea în funcțiune)
  • Implementează și gestionează punerea în funcțiune a sistemelor de semnalizare, luând în considerare în același timp cerințele operaționale că parte integrantă a proiectării;
  • Realizarea de livrabile de proiectare de semnalizare, cum ar fi specificații de semnalizare, documente tehnice, planuri de semnalizare, diagrame de cablare hardware.
  • Calificare necesară pentru postul de Inginer Semnalizare Feroviară:

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ

Avantajul puternic al companiei TPF INGINERIE este capacitatea de a construi echipe active pentru a planifica, gestiona și implementa proiecte integrate și stimulatoare de la începuturi până la finalizare.

Oferim o gamă largă de servicii precum studii, proiecte detaliate, specificații tehnice, documente de licitație, supravegherea construcțiilor, managementul proiectelor, asistență tehnică și diverse analize tehnice și economice pentru investiții și lucrări de construcții. Serviciile noastre corespund sectoarelor legate de mediu, porturi, imobiliare și transporturi, dar suntem deschiși la orice alte activități care necesită cunoștințe de inginerie.

Tagged as: , ,