Slide

Cerinte:

  • Studii necesare – calificare macaragiu – operator pod rulant;
  • Seriozitate, atentie la detalii, perseverenta;
  • Capacitatea de a lucra in echipa si de a asimila rapid noi cunostinte;
  • Experiență pe un post similar – minim 3 ani;
  • Cunoștințe tehnice;
  • Cunoasterea legislatiei în vigoare, Calificare, experienta si cunostintele tehnice in domeniu.
  • Indemanare, seriozitate, spirit de disciplina si ordine;
  • Capacitate de invatare, intelegere si interpretare a documentatiilor tehnice;
  • Atentie distributive, atentie la detalii;
  • Capacitate de lucru in echipa;

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv.
  • Bonuri de masa.
  • Contract pe perioada nedeterminata.
  • Posibilitati de dezvoltare.

Locatia:

  • Orasul Fetesti – judetul Ialomita;

Responsabilitati:

  • Utilizarea adecvata a echipamentelor si utilajelor din dotare;
  • Respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru;
  • Mentinerea spatiului de lucru curat si respectarea normelor si regulamentelor interne
  • Executia operatiilor specifice postului;

Nota: Se va solicita proba de lucru.

Vreți să vorbiți cu reprezentanții HR din cadrul companiei, la Târgul de Carieră Feroviară?