Slide Slide

PARTENERI:

Cerinte:

  • absolvent al scolii profesionale sau liceu (preferabil profil tehnic);
  • minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara;
  • autorizatie categoria E (pod rulant cu comanda de la sol) si categoria A (automacara);
  • Autorizatie de motostivuitorist reprezinta un avantaj;
  • atentie la detalii;
  • integritate, atitudine pozitiva;
  • disponibilitate de angajare imediata.

Beneficii:

  • Asiguram cazarea gratuita pentru cei care se relocheaza, in imobilul detinut de Unicom Tranzit;
  • Pachet salarial atractiv. Salarizarea se negociază la angajare în funcție de calificare și experiență;
  • Bonuri de masa.
  • Contract pe perioada nedeterminata.
  • Posibilitati de dezvoltare.

Locatia:

  • Orasul Fetesti – judetul Ialomita

Responsabilitati:

  • deplasare automacara;
  • manevrare macara din cabină;
  • ridicare și manipulare încărcături către alte spații;
  • manipulare si manevrare pod rulant de la sol prin telecomanda;
  • manipulare si manevrare simultan poduri rulante de la sol prin actionare cu telecomanda;
  • ridicare prin cârlige, chingi, lanțuri speciale etc.;
  • efectuarea tuturor manevrelor în condiții de siguranță.
  • Sa asigure intretinere zilnica a echipamentelor de ridicat.

Nota:

  • Se va solicita proba de lucru.
  • Daca candidatul are un nivel promitator de cunostinte teoretice si practice, dar nu se incadreaza in totalitate in cerintele postului, CV-ul sau va fi luat in considerare pentru un interviu.

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ

Unul dintre punctele forte ale companiei îl constituie competența echipei noastre.

Aceasta este formată din oameni pozitivi, inteligenți, dornici de a îmbunătăți în permanență modul în care lucrăm și de a găsi soluțiile optime pentru clienții noștri.

Pregătirea lor ne permite să oferim servicii de calitate înaltă, pe care ne străduim să le îmbunătățim permanent.

*Vă informăm că  Unicom Tranzit S.A., în calitate de operator de date cu caracter personal, va prelucra CV-ul dumneavoastră doar in scopul ocupării poziției pentru care ați aplicat, in conformitate cu prevederile Regulamentului nr. 679/2016. Datele candidatului respins/neselectat se păstrează pană la finalizarea procesului de recrutare (la implinirea scopului pentru care au fost prelucrate). Pentru informații suplimentare privind prelucrarea datelor dvs. puteți contacta responsabilul cu protecția datelor la adresa de e-mail: dataprotection.utz@unicom-group.ro.

Citește articolul “Pașii de urmat pentru a-ți crește șansele de a fi chemat la un interviu” pentru a afla mai multe detalii despre procedura de aplicare la un anunț, precum și ce să faci pentru a-ți crește șansele de angajare.