Slide

Esti calificat in pozitia de manevrant?

Haide in echipa noastra!

Responsabilitatile tale:

  • Executarea operatiilor de manevra in conditii depline de siguranta circulatiei;
  • Executarea operatiilor de manevra in incinta punctelor de lucru cat si pe liniile statiilor CFR, in  conditii depline de siguranta circulatiei, SSM, SU, mediu si calitate;
  • Utilizarea instructionala la manevra a mijloacelor, rechizitelor si instalatiilor tehnice din dotare

Calificări

E necesar sa detii toate documentele care atesta calificarea ta.

Beneficii

  • Bonus anual de performanță
  • Tichete de masă
  • Evenimente speciale
  • Indemnizația de transport

Vreți să vorbiți cu reprezentanții HR din cadrul companiei, la Târgul de Carieră Feroviară?

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ

În calitate de angajator de top în Europa, obiectivul nostru principal este să menținem acest titlu printr-un mediu de lucru ce respectă nevoile individuale și apreciază contribuția fiecarui angajat. În calitate de angajator incluziv, obiectivul nostru este de a menține o balanță echilibrată între angajații cu experiență și cei la început de drum, care pot beneficia de sfaturile experților noștri și se pot dezvolta și forma în cadrul companiei.

Suntem o echipa dinamică şi încurajăm toţi angajaţii să întrebe dacă nu ştiu, să folosească în fiecare zi valorile pe care le avem.

Noi acordam o prioritate inalta lucrului in echipa, intr-un spirit de cooperare, intr-o comunitate multiculturala si oferim oportunitati individuale angajatilor nostri pentru a-si dezvolta potenţialul.

Daca sunteti interesati in a deveni parte a companiei noastre internationale va asteptam la interviuri în cadrul Târgului de Carieră Feroviară în România.