Slide

Cerinte:

  • Studii de specialitate
  • Seriozitate, atentie la detalii, perseverenta;
  • Capacitatea de a lucra in echipa si de a asimila rapid noi cunostinte;
  • Experienta intr-o pozitie similara;
  • Cunoștințe tehnice;
  • Abilitati de comunicare si munca in echipa.
  • Cunoasterea legislatiei în vigoare
  • Seriozitate, punctualitate, corectitudine.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv.
  • Bonuri de masa.
  • Contract pe perioada nedeterminata.
  • Posibilitati de dezvoltare.

Locatia:

  • Orasul Fetesti – judetul Ialomita;

Responsabilitati:

  • Cunoasterea si aplicarea normativelor, instructiilor si regulamentelor;
  • Executarea lucrarilor conform fisei postului si a instructiilor in vigoare ;
  • Gestionarea timpilor de lucru;
  • Intocminrea documentelor specifice activitatii de de revizie tehnica si intretinere a vagoanelor in exploatare.

Vreți să vorbiți cu reprezentanții HR din cadrul companiei, la Târgul de Carieră Feroviară?