Slide

PARTENERI:

Candidatul ideal:

  • Deține certificat de calificare în meseria de Șef de tren;
  • Este autorizat AFER pentru exercitarea funcției de Șef de tren;
  • Este apt din punct de vedere medical și psihologic în conformitate cu prevederile in vigoare;
  • Are experiență pe un post similar de minim 1 an;
  • Nu are întreruperi în exercitarea funcției care să depășească 12 luni.

Responsabilități:

  • Deservește trenul în vederea executării manevrelor în condiții de siguranța circulației;
  • Însoțeste trenul și răspunde de siguranța mărfurilor transportate;
  • Are atribuții și răspunde de circulația și manevrarea trenului/ convoiului pe care îl deservește;
  • Răspunde de inventarul vagoanelor;
  • Supraveghează respectarea regulilor de aranjare și asigurare a mărfurilor în vagoane (lungime, tonaj, număr de osii);
  • Coordonează agenții de manevră care îi sunt subordonați.

Se oferă:

  • Salariu motivant, primă de vacanță si prime de sărbători;
  • Tichete de masă de 15 lei/zi;
  • Sunt suportate cheltuielile necesare pentru autorizări si re-autorizări.

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ

Unul dintre punctele forte ale companiei îl constituie competența echipei noastre.

Aceasta este formată din oameni pozitivi, inteligenți, dornici de a îmbunătăți în permanență modul în care lucrăm și de a găsi soluțiile optime pentru clienții noștri.

Pregătirea lor ne permite să oferim servicii de calitate înaltă, pe care ne străduim să le îmbunătățim permanent.

*Vă informăm că  Unicom Tranzit S.A., în calitate de operator de date cu caracter personal, va prelucra CV-ul dumneavoastră doar in scopul ocupării poziției pentru care ați aplicat, in conformitate cu prevederile Regulamentului nr. 679/2016. Datele candidatului respins/neselectat se păstrează pană la finalizarea procesului de recrutare (la implinirea scopului pentru care au fost prelucrate). Pentru informații suplimentare privind prelucrarea datelor dvs. puteți contacta responsabilul cu protecția datelor la adresa de e-mail: dataprotection.utz@unicom-group.ro.

Citește articolul “Pașii de urmat pentru a-ți crește șansele de a fi chemat la un interviu” pentru a afla mai multe detalii despre procedura de aplicare la un anunț, precum și ce să faci pentru a-ți crește șansele de angajare.