Slide

PARTENERI:

Cornel & Cornel Topoexim SRL, companie înființată în 1994 și care astăzi este unul din principalii furnizori de soluții integrate în industria de gestionarea și prelucrare a datelor spațiale, angajează Inginer Cadastru / Geodezie / Topografie / GIS.

PROFIL CANDIDAT

  • Nivel carieră: Entry-level (0-2 ani)

CERINȚE PROFESIONALE

  • Absolvent al unei facultăți de profil
  • Cunostiinte utilizare aplicații software AutoCAD, Suită Office, ArcGIS (opțional)
  • Utilizarea instrumente topo-geodezice
  • Disponibilitate pentru muncă de teren și deplasări în țară
  • Cunoștințe foarte bune de limba engleză
  • Bune abilități de organizare și prioritizare
  • Atenție la detalii

RESPONSABILITĂȚI ȘI ATRIBUȚII

  • Realizarea măsurătorilor/lucrărilor cadastrale și întocmirea documentațiilor cadastrale conform legislației în vigoare
  • Realizarea măsurătorilor GNSS, topografice, planurilor și a hărților
  • Coordonare și execuție lucrări GIS
  • Realizarea ortofotoplanului şi a Modelului Digital al Terenului prin metode fotogrammetrice
  • Realizarea scanărilor 3D şi prelucrarea datelor achiziționate
  • Prelucrarea, procesarea, modelarea și vectorializarea datelor rezultate din măsurători

OFERTA

  • Oportunitate de dezvoltare personală
  • Programe de training și instruire
  • Pachet salarial motivant
  • Asigurare medicală

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL

Topoexim dispune de personal calificat, cu o pregătire solidă în domeniu și o bogată experiență profesională. Participarea specialiștilor noștri la proiecte majore pe plan național, oferă garanția unor servicii de calitate, executate la timp și cu acuratețea cerută de beneficiar.

Personalul este format în majoritate din tineri profesioniști a căror expertiză este completată de profesioniști cu vastă experiență în diverse domenii de activitate. Personalul implicat este format la universități de prestigiu din România

Formarea continuă și atragerea profesioniștilor este o prioritate pentru compania noastră. Ne bazăm pe profesioniști din domeniul ingineriei geodezice, a cadastrului, geografiei, geologiei având astfel la dispoziție un spectru larg de expertiză. Dezvoltarea permanentă și pregătirea continuă sunt prioriati pentru companiile noastre, astfel încât am reușit să atragem un număr important de doctori și doctoranzi în domeniile lor de activitate, precum și cadre universitare.

Ce trebuie să faci dacă îți dorești să faci parte din echipa CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL?
Dacă îți dorești să faci parte din echipa unei companii, ale cărei valori fundamentale sunt ”PROFESIONALISM – ORIENTAREA CĂTRE CLIENȚI –  DEZVOLTARE CONTINUĂ – INTEGRITATE – INOVAȚIE”, tot ce ai de făcut este să parcurgi următorii 3 pași:

  1. Să accesezi anunțul care te interesează din oferta CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL
  2. Să aplici la anunț printr-un click pe butonul ”Aplică Acum”
  3. Să trimiți, prin formularul de aplicare sau la datele de contact din partea de sus a paginii, un CV relevant din punct de vedere al postului la care aplici, eventual însoțit și de o scrisoare de intenție și/sau alte documente solicitate în anunț

Tagged as: , ,