CON METAL CF, societatea autorizata si agrementata tehnic de catre AFER Bucuresti pentru a executa lucrari de specialitate pe liniile ferate apartinand CN – CF CFR SA si linii ferate industriale (LFI), angajează Inginer Constructor CF în București.

Cerințele postului:

  • studii superioare,
  • vechime: cel putin 2 ani,
  • experienta in domeniu,
  • operare PC,
  • carnet de conducere cat.B

Responsabilitatile postului de Inginer Constructor CF:

  • activitati de productie (conducere lucrari)
  • intocmire situatii de lucrari, devize

Te așteptăm în echipa noastră

Societatea Con Metal CF SRL,  infiintata in 08.06.2004, avand capital 100% privat, este autorizata si agrementata tehnic de catre AFER Bucuresti, pentru a executa lucrari de specialitate pe liniile ferate apartinand CN – CF CFR SA si linii ferate industriale (LFI) si in etapa de urmarire a stadiului certificarii conformitatii calitatii seviciilor executate, situatie ce a contribuit esential la cresterea calitatii lucrarilor executate.

De la infiintare si pana in prezent baza tehnico – materiala s-a imbogatit luna de luna astfel ca la ora actuala ea cuprinde atat utilaje de mica mecanizare necesare lucrarilor de specialitate cat si baza de productie, mijloace de transport, piese si materiale de constructii.

Acelasi lucru s-a intamplat si cu personalul care datorita lucrarilor contractate si executate s-a specializat castigand atat experienta cat si dorinta de instruire in domeniul constructiilor.

Activitatea desfasurata pe liniile ferate ale CN – CF CFR SA sub supravegherea personalului acestei societati a contribuit la cresterea responsabilitatii, a exigentelor de executie si a calitatii lucrarilor.

Ce trebuie să faci dacă îți dorești să faci parte din echipa CON METAL CF?
Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră tot ce trebuie să fac este să parcurgi pașii de mai jos:

  1. Să accesezi anunțul care te interesează din oferta CON METAL CF
  2. Să aplici la anunț printr-un click pe butonul ”Aplică Acum”
  3. Să trimiți, prin formularul de aplicare, un CV relevant din punct de vedere al postului la care aplici, eventual însoțit și de o scrisoare de intenție

Tagged as: , ,