Baicons Impex SRL, companie care a executat lucrări de proiectare pentru drumuri, lucrări de artă, căi ferate, construcţii civile, expertize tehnice, consultanţă şi supervizare lucrări atât în Bucureşti cât şi în ţară, angajează Inginer proiectant Instalații feroviare (SCB, CE, ERTMS etc), postul fiind disponibil in București.

Candidatul Ideal: Dorim să ne mărim echipa cu persoane profesioniste, buni specialiști în domeniul infrastructurii de transport, dechise la nou, care se integrează bine în echipă și se adaptează rapid la medii noi de lucru.

Experiență solicitată în domeniul instalațiilor feroviare (SCB, CE, ERTMS etc): peste 2 ani

Descrierea jobului:  Activăm în domeniul proiectării, în special al infrastructurii de transport (căi ferate, drumuri, poduri, etc). Căutăm Ingineri proiectanți în domeniul instalațiilor feroviare.

Program: Full time sau part time, în funcție de dorința angajatului.

Salariu atractiv, posibilitatea de avansare în funcție și alte beneficii care se vor discuta/negocia la interviu.

Locul de muncă: București, sector 2, stradă Zambilelor nr. 6, bl.60

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ

Inginer topografSocietatea noastră are o vastă experiență în contracte de asistență tehnică / supervizare/ consultanță / proiectare lucrări de infrastructură feroviară, infrastructură de transport, construcții civile.

Societatea are angajați permanenți, dar și colaboratori, cu o vastă experiență în domeniul consultanței tehnice. Echipa de profesioniști experimentați este responsabilă de rezolvarea aspectelor contractuale și conceptuale în toate proiectele în care sunt angrenate și acordă importanța cuvenită calității lucrărilor, implicându-se permanent în menținerea unui nivel calitativ ridicat.

Echipa societății este compusă din personal de conducere, personal suport-asistență, economiști, ingineri, consultanți de supervizare și experți tehnici consultanți care preiau și responsabilitatea unui sistem de asigurare și control al calității aplicat pentru toate rapoartele, planșele și desenele, caietele de sarcini, contractele și proiectele elaborate de companie.

Departamentul tehnic al societății include o echipă de profesioniști experimentați, care sunt responsabili de rezolvarea aspectelor contractuale și conceptuale cu care s-ar putea confrunta compania. Acordăm importanța cuvenită calității lucrărilor și ne implicam permanent în menținerea unui nivel calitativ ridicat.

Ce trebuie să faci dacă îți dorești să faci parte din echipa Baicons Impex?
Dacă îți dorești să faci parte din echipa unei companii care a executat lucrări de proiectare pentru drumuri, lucrări de artă, căi ferate, construcţii civile, expertize tehnice, consultanţă şi supervizare lucrări atât în Bucureşti cât şi în ţară tot ce trebuie să fac este să parcurgi pașii de mai jos:

  1. Să accesezi anunțul care te interesează din oferta Baicons Impex
  2. Să aplici la anunț printr-un click pe butonul ”Aplică Acum”
  3. Să trimiți, prin formularul de aplicare, un CV relevant din punct de vedere al postului la care aplici, eventual însoțit și de o scrisoare de intenție

Tagged as: , ,

Cart

Coș