DESCRIEREA POSTULUI

  • Asamblează prin sudură piesele ce compun construcția sudată conform fişei tehnologice și procedurii de fabricație.
  • Sudează piese metalice cu ajutorul surselor de căldură (gaz, arc electric, flacără oxiacetilenică sau alte procedee).
  • Respectă tehnologia de fabricație și instrucțiunile de lucru specifice produselor de executat conform programului de lucru trasat de șeful ierarhic.
  • Pregătește locul de munca prin aducerea materialelor și dispozitivelor necesare, pregătește și verifică aparatul de sudura.
  • Verifică și selectează materialele cu defecte de calitate și le predă șefului ierarhic.
  • Periodic și la terminarea lucrului, face predarea reperelor executate șefului ierarhic pentru verificarea calității, asigură ordinea sculelor, dispozitivelor, materialelor și produselor finite, precum și curăţenia echipamentelor din dotare.
  • Aplică normele de calitate în domeniul de activitate.

Combinând experienţa tehnică cu cea managerială, echipa noastră este formată din oameni entuziaşti şi tineri dinamici, care încep o carieră în domeniul construcţiilor feroviare, şi persoane cu o experienţă valoroasă în domeniul construcţiilor.

ISAF este o companie cu tradiţie şi cu o cultură organizaţională bazată pe valori precum: profesionalism, integritate, respect şi încredere, siguranţă şi sănătatea angajaţilor noştri.

Noi recunoaştem performanţa, încurajăm iniţiativa, spiritul de echipa şi simţul responsabilităţii. Noi oferim angajaţilor posibilitatea de training-uri, dezvoltarea carierei şi promovarea într-un mediu de lucru profesional şi internaţional.

Detalii Job

Autentificare

Sign Up

Parola uitată

Job Quick Search